בניית פורטל תוכן: יד 2 ואתר חדשות

בעידן הדיגיטלי של היום ישנם לא מעט אתרי אינטרנט בין אם זה אתר מכירתי או אתר אינפורמטיבי. אתרים אינפורמטיביים הם אתרים שיש להם בעיקר תוכן טקסטואלי ותוכן ויזואלי כמו תמונות או סרטונים. אתר תוכן יכולים להיות כל אתר שהוא לא מכירתי לדוגמא אתרים נותנים לנו אינפורמציה לגבי תרופות שאנחנו קונים. אתרי חדשות למינם כמו וואי נט, N12, אתר מידה וכו'. 

win win  ואז תבין 

אבל לא רק הדוגמאות האלה. בעבר היו הרבה אתרים כמו תפוז, נענע או וואלה שעודדו בני נוער לכתוב בלוגים הדבר הזה העניק להם דמיון ומעוף יצירתי. בעידן של היום קוראים לזה מערכת הוספת תכנים, לצורך הדוגמא שמעון מירושלים קורא אתר כלכלי והאתר נותן לאנשים במה כדי להוסיף תוכן על מנת לשמר את התהודה לביטויי מפתח נוספים מצב כזה זה winwin מכיוון שגם המשתמשים מרגישים שיש להם מקום להשפיע ולעלות מידע וגם אתם יכולים לחזק את האתר שלכם על ידי כמות הכניסות של המשתמשים לאתר. במאמר מוסגר נוסיף, כשאנשים רוצים להיכנס לאתר כלשהו זמן השהייה באתר הוא פחות מ-3 שניות. חברות החדשות, ופורטלי התוכן עלו על שיטה כדי לא לאבד את הקוראים ואת הגולשים. הדוגמא הזאת שציינו לכם כאן היא דוגמא טובה לזה. 

אינדקס – כי אנחנו אנשים טובים

כמו שכבר ציינו הפורטל של התוכן יכול להיות אינפורמטיבי בנושא כלשהו ללא כל כוונת רווח אלא המטרה היחידה היא לספק כמה שיותר אינפורמציה חיונית. למשל. לפני שנתיים התחילה תקופת הקורונה. אנשים בבית לא ידעו מה לעשות. הם לא יכלו לעבוד. שלושת רבעי מהמדינה הייתה בחל"ת אז הם החליטו שהם צריכים להעניק לאנשים את המידע החיוני לגבי זמן תעסוקה עם הילדים בקורונה, זמן איכותי עם המשפחה שלך. שיש לכם מזל ביש ומכונת הכביסה התקלקלה, אז ישנם אתרים שנותנים אינדקסים לבעלי שירות כמו האתר של המקצוענים למשל. 

רספונסיביות לגישה נוחה

בעידן הטכנולוגי של היום כמעט לכל אחר אינטרנט חייב שיהיה לו גם גישה לטלפון הנייד – כלומר נוחות חווית משתמש. אתר שמכבד את עצמו, חייב שיהיה לו גם אתר רספונסיבי בסביבת הדומיין שלו, כך הוא גם מרגיל את כמות הכניסות ואנשים לא צריכים לדלות מידע בזכוכית מגדלת וגם הוא מרוויח לקוחות חדשים. כשיש כמות כניסות יפה ומרשימה, אנשים יכולים לפרסם באתר מודעות וכך אם תהיתם איך אתרי תוכן יכולים לעשות כסף, זאת הדרך שאפשר למצוא לנכון. כניסות = רווח. 

פורטל תוכן, אתר יד 2, אתר חדשות, אתר לעורך דין

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן