דף נחיתה – בניית דף נחיתה לעסקים

בניית דף נחיתה הוא הדרך הטובה למשוך אליך פניות ולהפוך אותן ללקוחות משלמים.

דף נחיתה – כל מה שצריך לדעת

לבנות דף נחיתה הוא הדרך שבו היום מרבית העסקים מוכרים את השירותים והמוצרים שלהם. אז מה ההבדל בין דף נחיתה לאתר אינטרנט, ואיך תיצרו דף נחיתה מנצח? 

לפני הכל – מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא עמוד אשר נועד לרכז תנועה מהפלטפורמות השונות, הן גוגל, פייסבוק ועוד, לשם ביצוע מטרה ספציפית באתר האינטרנט שלנו. מטרתו של דף הנחיתה היא למקד את הגולשים אל עבר מוצר אחד או שירות אחד אותו אנו נותנים ולהציג אותו בצורה הטובה ביותר.

אז מה ההבדל בין עמוד אתר לדף נחיתה?

אתר אינטרנט מהווה בעצם אוסף של דפי אינטרנט, אשר לצד הסבר אודות כלל מוצרי החברה השונים, מספר על נושאים שונים בפנים החברה, דוגמת החזון שלה, הסגל הבכיר ופרטים רבים נוספים.

מנגד, עמוד נחיתה הינו עמוד בודד, שאינו מקושר לאף עמוד אחד מעמודי החברה, דף נחיתה מציג מוצר אחד מבין מוצרי החברה בצורה תמציתית וממוקדת. לרוב, כל רצון של הלקוח לקבל פרטים נוספים אודות המוצר או השירות יוביל אותו להשאיר פרטים, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה, היא מטרת עמוד נחיתה.

מטרת דף נחיתה – המרות

אם כן, ציינו שמטרת דף הנחיתה היא העלאת השירות אותו אנו מציעים על נס. אולם, זו לא המטרה העיקרית של דף נחיתה, שכן המטרה העיקרית של אותו דף נחיתה היא יצירת המרות.

בין אם מדובר על השארת מספר טלפון כדי ליצור קשר עם הלקוח, השארת מייל להגדלת רשימת התפוצה או כל מטרה אחרת. לכן, בעת בניית עמוד הנחיתה, לרבות הטקסט והעיצוב בו, עלינו לחשוב על מטרה אחת בלבד – איך להניע את הקורא לפעולה.

היתרונות של דף נחיתה

למה איתנו?

בניית תוכנית אסטרטגית שיווקית

דף נחיתה דורש איפיון מקצועי שממנו נגזור תוכנית אסטרטגית שיווקית , התוכנית כוללת תוכנית שיווקית, גאנט תוכן וליווי עם יועץ עסקי.

בניית משפך שיווקי מנצח

בעזרת כתיבה שיווקית בלתי ניתנת להתעלמות ועיצוב שמושך את העין כדי שתוכל להציג ללקוחות את המוצר או השירות שלך. העמוד יהיה כתוב בצורה שתהפוך גולשים להמרות

עיצוב מותאם אישית

בפרויקט של עמוד נחיתה, עיצוב גרפי ממוקד הוא חלק קריטי. לכן הצוות שלנו מבצע איפיון כדי להבין את את השפה העסקית שלכם וליצור עיצוב מותאם, כך שהעמוד יהיה בעל עיצוב מרשים המשקף את המסר.

תופרים לך חליפה אישית

ניצור לך עמוד נחיתה מותאם אישית לפי הצורך שלך. נבצע איתך שיחת אפיון יסודית כדי להכיר אותך וכדי לדעת איך להציג אותך בצורה הכי טובה ללקוחות הספציפיים שתרצה לגייס.

אינטגרציה עם פתרונות תשלומים

בניית האתר כוללת אינטגרציה עם פתרונות תשלומים מובילים, כגון PayPal, כרטיסי אשראי ואפשרויות תשלום נוספות. כך תוכלו להבטיח שתהליך התשלום יהיה קל, בטוח ונוח כך שישיג המרות גבוהות

תמיכה ותחזוקה טכנית

כחלק משירות הבניית של עמוד נחיתה, אנו מציעים תמיכה טכנית מלאה ושירותי תחזוקה לאחר השקת דף הנחיתה. צוות התמיכה שלנו יעמוד לרשותך לפתרון בעיות, שיפורים ועדכונים כשהם נדרשים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן