כיצד להגדיל את תנועת הגולשים לאתר – אסטרטגיות קידום אורגני

בעת יצירת תוכן באתר, חשוב לזכור את קהל היעד והמטרות הכוללות שלכם. אסטרטגיה קידום אורגני יעילה היא לזהות את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לאתר שלכם ולתעדף אותן בתוכן שלכם. זה לא רק עוזר למשוך מבקרים פוטנציאליים, אלא גם יכול לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש. עם זאת, חשוב לבחור בקפידה את מילות המפתח הללו ולשלב אותן באופן טבעי בכתיבה שלכם. שימוש יתר במילות מפתח, יכול למעשו לפגוע בדירוג מנועי ובקידום אורגני שלכם ו״לכבות״ את הקוראים. אז עשו את המחקר, בחרו את מילות המפתח בחוכמה, ושלבו אותן ביעילות בתוכן האתר על מנת להשיג השפעה מרבית.

1.השתמשו במילות המפתח בכל האתר שלכם, כולל בתגי הכותרת, בתיאורי המטא וטייטלים

כשמדובר בשיפור האופטימיזציה לקידום אורגני למנועי החיפוש של אתר התדמית שלכם למשל, שימוש במילות מפתח רלוונטיות הוא חיוני. המשמעות היא לכלול אותם לא רק בגוף התוכן שלכם, אלא גם בתגיות ותיאורים חשובים. תג הכותרת, המופיע בחלק העליון של חלון הדפדפן, צריך לכלול אחת או שתיים ממילות המפתח הממוקדות שלכם. הדבר נכון גם לגבי המטא, שנותן סקירה קצרה של העמוד ומופיע מתחת לכותרת בתוצאות החיפוש בגוגל. ואל תשכחו את תגיות הכותרות, מפרטות למנועי החיפוש על מה הטקסט מדבר – הוספת מילת מפתח כאן יכולה להוסיף משקל ל-SEO. בקיצור, שילוב נכון למילות המפתח בכל עמודי האתר יכול לעזור לשפר את הנראות שלו באינטרנט.

2.צרו קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים אחרים הקשורים לנישה שלכם

אמנם השגת מספר רב של קישורים נכנסים מכל אתר יכול לעזור לשפר את דירוג החיפוש שלכם, אך איכות הקישורים הללו בקידום אורגני חשובה לא פחות. חפשו אתרים הקשורים לנישה שלכם שיש להם מוניטין חזק וסמכות גבוהה, ופנו אליהם לגבי שיתופי פעולה או שותפויות פוטנציאליים. זה לא רק עוזר להגביר את האמינות שלכם, אלא זה גם מגדיל את התנועה לאתר האינטרנט שלכם כאשר משתמשים עוקבים אחרי קישורים ממקורות מכובדים אלה. לדוגמה, אם יש לך בלוג אפייה, פנייה לאתרי בישול פופולריים או מאגרי מתכונים יכולים להיות הזדמנויות חשובות ליצירת קישורים נכנסים באיכות גבוהה. אל תזניחו את הכוח של נטוורקינג בתעשייה שלכם – הן מקוונות והן לא מקוונות – כדי ליצור קשרים משמעותיים ולהגביר את דירוג החיפוש שלכם באמצעות קישורים נכנסים שווים. האופציה השניה להשיג קישורים נכנסים היא לרכוש אותם ממקדמי אתרים.

3.עקבו אחר דירוג האתר במנועי החיפוש ובצעו שינויים לפי הצורך

תהליך קידום אורגני המעקב אחר דירוג מנועי החיפוש של האתר הוא חיוני להבטחת נראות הדיגיטלית והנעת תנועה לאתר שלכם. על ידי מעקב קבוע אחר הדירוגים, תוכלו לבצע את השינויים הדרושים כדי לשפר את המיקום של האתר במנועי החיפוש. זה יכול לכלול התאמת תגיות המטא, כותרות ושילוב של מילות המפתח באתר שלכם.

עדכנו תוכן באתר, העלאת מאמרים ותוכן עדכני ובצעו ושיפור חווית המשתמש הכוללת. בנוסף למעקב אחר דפים בודדים, חשוב גם לעקוב אחר סמכות הדומיין הכוללת שלכם וכן את דירוג המתחרים שלכם כדי להבין טוב יותר היכן אתם עומדים בשוק הדיגיטלי. יישום פעולות אלה לא רק יעזור לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש, אלא גם למשוך לקוחות פוטנציאליים ולהניב המרות. לכן, אל תתעלמו מהחשיבות של מעקב פעיל ושיפור הדירוג של האתר שלכם במנועי החיפוש.

4.ארגנו ועדכנו פוסטים ישנים בבלוג כדי לשמור אותם רעננים ורלוונטיים

אם אתם כותבים בלוג במשך זמן מה, סביר להניח שיש לכם צבר של פוסטים ישנים שאולי כבר לא נמצאים בראש דף הבית של האתר שלכם. אבל האם כדאי לשמור על הפוסטים הישנים האלה? התשובה היא כן, בהחלט. העברת פוסטים ישנים יותר בבלוג לארכיון או קטגוריות עוזר לשמור על תוכן האתר רענן ורלוונטי, הן עבור מבקרים חדשים באתר שלכם והן עבור קוראים חוזרים. ראשית, לסווג ולארגן תוכן ישן יותר באופן שמקל על הקוראים למצוא ולגלוש בו. בנוסף, עדכון תגים ומילות מפתח לחיפוש יכול לעזור להגביר את הנראות של התוכן הישן יותר שלכם בתוצאות של מנוע החיפוש ולעזור לקידום האורגני. לבסוף, בדיקה חוזרת ותיקון של פוסטים ישנים יכולים להעניק להם חיים חדשים, ולאפשר לכם להוסיף מידע מעודכן או אפילו לשנות אותם לפורמטים אחרים כגון פודקאסטים או ניוזלטרים בדוא"ל. אז אל תתנו לפוסטים הישנים האלה בבלוג להיעלם.

5.בצעו אופטימיזציה של האתר שלכם עבור מכשירים ניידים

כיום פעילות ברשתות נעשית בעיקר באמצעות הסמארטפון, למעשה מעל 70% מתנועה באינטרנט נעשית באמצעות הסמארטפון, חשוב יותר מאי פעם לבצע אופטימיזציה של האתר למכשירים ניידים. מנועי חיפוש משתמשים כעת בהתאמה לניידים כגורם דירוג קידום אורגני, ולכן חיוני לוודא שהאתר שלכם רספונסיבי וקל לשימוש במסכים קטנים יותר. בנוסף לשיפור דירוג החיפוש שלכם, אופטימיזציה לנייד גם מקלה על זה ללקוחות פוטנציאליים לגלוש ולרכוש את המוצרים או השירותים שלכם תוך כדי תנועה.

 

אם תפעלו לפי המדריך, אתם תהיו בדרך להגדלת התנועה מחיפוש אורגני! בהצלחה!

לפרטים נוספים דברו איתנו!

אהבתם? שתפו עם חברים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן