חנות דיגיטלית לעסקים

למכור את המוצרים שלכם מכל מקום בכל זמן

בניית חנות דיגיטלית לעסקים

בימים אלו, כל עסק צריך חנות דיגיטלית, ואם טרם פתחתם, אתם צריכים לפתוח היום.

העולם של היום – דיגיטלי

נכון להיום, כולנו נמצאים במרחב הדיגיטלי. במיוחד לאור תקופת הקורונה בה היו סגורים הקניונים ויתר המרכזים המסחריים, סביר להניח כי שיעור הקניות המבוצע באונליין הולך וגדל.

קיומה של חנות דיגיטלית – הכרחי

כפי שעולה מהכותרת – כיום כל עסק צריך להחזיק חנות אינטרנטית. את הטענה האמורה ניתן לתמוך בעובדה שגם פייסבוק וגם אמאזון, שתיים מהחברות הגדולות בעולם, מאפשרות מסחר שוטף בפלטפורמה שלהן, מה שמעגן את יתרונות מסחר הדיגיטל.

שנת 2020 עם בואו של משבר הקורונה והסגרים, נוכחנו לגלות כי עסקים שלא היו קיימים בזירה הדיגיטלית ספגו מכה קשה ואף חלק גדול מהם נאלצו לסגור. לעומת זאת, עסקים שהיו פעילים בדיגיטל הן בפעילות שיווקית רציפה והן ביכולת מכירה והפצה באינטרנט שרדו את המשבר וחלקם אף התעצמו למיימדים שלא ידעו מעולם. לכן, הנוחכות הדיגיטילת הינה חשובה במיוחד בעידן הנוכחי, זה לא משנה אם אתם בעלי מסעדה או חנות למחשבים חובה שיהיה לכם נכס דיגיטלי פעיל ומתוחזק. חנויות דיגיטליות שהוקמו עם אסטרטגיה וחשיבה הינן השקעה מיזערית בעלות תשואה גבוהה.

משכך, ככל שאתם בעלי עסקים, וטרם בניתם חנות דיגיטלית – אתם צריכים להתעורר. ככל שתקדימו להבין שלקוחות רבים נמצאים בדיגיטל, תוכלו להגדיל את קהל הלקוחות שלכם בצורה משמעותית.

למה לבנות חנות דיגיטלית איתנו?

היתרונות של חנות דיגיטלית

חנות דיגיטלית יוצרת קהילה

בעת השימוש בחנות אינטרנטית תוכלו להתממשק מול הלקוחות באופן תדיר ושוטף, שכן במסגרת הקנייה נשארים בידיכם פרטים רבים של הלקוחות שלכם.

חנות דיגיטלית מגיעה לכל מקום

בניגוד לחנות פיזית, אשר מוגבלת ל – 4 הקירות אותם שכרתם, החנות הדיגיטלית יכולה להגיע לכל עיר בארץ ולכל מדינה בעולם. שיעור הלקוחות אליו אתם יכולים להגיע בלתי נדלה, ואלו יוכלו לחזור אליכם בצורה פשוטה ומהירה.

עיצוב מותאם אישית

בפרויקט של בניית חנות אינטרנטית, עיצוב גרפי מקצועי הוא חיוני. לכן הצוות שלנו מבצע איפיון כדי להבין את הרקע והאובייקטיבים של העסק שלכם, כך שהאתר יהיה בעל עיצוב מרשים המשקף את הערכים העסקיים.

חנות דיגיטלית זולה לתפעול

בניגוד לחנות הפיזית, אשר דורשת דמי שכירות חודשיים לבעל הבית, ארנונה לעירייה, חשבונות בגין חשמל ומים והוצאות שונות, חנות דיגיטלית זולה באופן משמעותי.

אינטגרציה עם פתרונות תשלומים

בניית חנות דיגיטלית כוללת אינטגרציה עם פתרונות תשלומים מובילים, כגון PayPal, כרטיסי אשראי ואפשרויות תשלום נוספות. כך תוכלו להבטיח שתהליך התשלום יהיה קל, בטוח ונוח עבור הלקוחות שלכם.

תמיכה ותחזוקה טכנית

כחלק משירות הבנייה של חנות דיגיטלית לעסקים, אנו מציעים תמיכה טכנית מלאה ושירותי תחזוקה לאחר השקת האתר. צוות התמיכה שלנו יעמוד לרשותך לפתרון בעיות, שיפורים ועדכונים כשהם נדרשים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן