מי אנחנו ?

אנשים יוצרים עסקים, אנחנו יוצרים אתרים שעושים עסקים.

Our Story

About Our Company

את הסטודיו הקמתי בשנת 2019 לאחר שנים בהן התמחתי והתנסיתי בפיתוח מערכות בסביבה אינטרנטית, לצד עבודתי כשכיר בתחום הרכש והלוגיסטיקה בתאגיד בינלאומי. בשנים האחרונות, לאחר שצברתי ניסיון עצום בניהול תהליכי מסחר לוגיסטיים וסחר בינלאומי, החלטתי להפוך את התשוקה שלי לדיגיטל למקצוע. עם משבר הקורונה הבנתי שהייעוד האמיתי שלי לא נמצא בתאגידים הגדולים עם תקציבי הענק, אלא בסיוע אמיתי דווקא לעסקים קטנים ובינוניים על ידי שילוב המומחיות שצברתי במסחר והתשוקה והמקצועיות שלי בפיתוח אתרים.

החזון שלי בוובקראפט הוא להעצים עסקים קטנים ובינוניים בזירת המסחר והדיגיטל.

ככה פשוט.

אני מאמין שעם הנגשת הידע הנכון במסחר לצד מתן פתרונות מקצועיים בדיגיטל, ניתן להוביל כל עסק להצלחה מטוארית ו״על הדרך״ גם לחסוך לבעל העסק הון על שיווק לקוי, אתר לא ממיר או ליקוי בהבנה עמוקה של תהליכי מסחר ולוגיסטטיקה. אם הצלחתי לעשות זאת בתאגיד גדול, אין שום סיבה שלא נצליח גם בעסק שלכם! זה לא חייב להיות מסובך!

המטרה שלנו היא להעצים אתכם, זוכרים? לכן לא תמצאו אצלנו מונחים מסובכים או נתונים לא ברורים- אנחנו מנגישים לכם את כל הידע, הנתונים והתהליכים ושקופים איתכם לאורך כל הדרך!

בתהליך משותף ניצור עבורכם נכסים דיגיטליים שישקפו את הערכים והחזון העסקי שלכם, ויהפכו את המרחב הדיגיטלי ליעיל ואפקטיבי עבורכם. רק כך ניתן יהיה להגיע לתוצאות של ממש.

המחוייבות המקצועית של הסטודיו היא להעצים את העסק שלכם בזירת המסחר הדיגיטלית על ידי התאמת פתרונות דיגיטליים יצירתיים, אמינים וחדשניים, שיזניקו את העסק שלכם הרבה מעבר למה שאתם מצליחים לדמיין. אנו מאמינים בתכנון קפדני, יישום מקצועי ואופטימזציה תמידית.

פשוט כי אכפת לנו מההצלחה שלכם.

גם לכם אכפת מספיק כדי לצאת איתנו לדרך?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן